PRISTATYMAS & GRĄŽINIMAS

PRISTATYMAS

Pristatymas Lietuvoje

Pristatymas Lietuvoje 2 Eur. Visi užsakymai Lietuvoje trunka 1-5 darbo dienas. Siuntimas nuo 75 Eur nemokamas. 

Pristatymas Europoje

Pristatymas kainuoja 10 Eur. Visi užsakymai Europoje trunka 2-15 darbo dienų. 

Jei nerandate savo šalies, kreipkitės info@agapeswear.com

Jei turite papildomų klausimų susisiekite su mumis info@agapeswear.com ir mes maloniai atsakysime!

GRĄŽINIMAS

Perkant prekę www.agapesstudio.com parduotuvėje pirkėjui suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos.

Grąžinimo siuntimo išlaidos negrąžinamos.  Norint keisti prekę į kitą dydį grąžinimas nemokamas, tačiau Agapes Wear neįsipareigoja turėti dydžių pakeitimui jei prekė išparduota. Tokiu atveju grąžinimo išlaidas turi sumokėti pirkėjas. 

 

Prekių grąžinimo veiksmai

 

  1. Norėdami grąžinti prekę ir atgauti pinigus, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimu: customerservice@agapeswear.com, nurodykite užsakymo numerį ir grąžinimo priežastį.

  2. Norėdami pakeisti prekę susisiekite su mumis customerservice@agapeswear.com,  jog mes galėtume patvirtinti keitimo galimybę, nes gaminių kiekis ribotas.

  3. Prieš grąžinant įsitikinkit, jog prekė yra nenaudota, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos bei yra orginalioje pakuotėje ir yra nepažeistos orginalios etiketės. 

  4. Išsiuntę prekę atsiųskite mums siuntos numerį el.paštu customerservice@agapeswear.com. Grąžinamos prekės turi turėti siuntos sekimo numerį. Mes neatsakome ir negrąžiname pinigų už pamestas ar sugadintas prekes. 

 

Grąžinamos prekės turi būti išsiųstos 

 

Agapes Wear  (MB “Agnės Dizainas) 

S. Šalkauskio g. 14 - 41

Šiauliai, LT-76286

+37061883380

/

OMNIVA Šiaulių VIADA Tilžės paštomatas (adresas Tilžės g. 274.); Kontaktai Agapes Wear; +37061883380; info@agapeswear.com

MOKESČIAI

Visos kainos  yra su PVM.   Pristatant prekes į šalis, už Europos Sąjungos teritorijos, gali būti taikomas importo, PVM  ir (arba) mokesčiai. Kainos www.agapesstudio.com internetinėje parduotuvėje yra be jokių mokesčių ar muitų užsakant prekes už Europos Sąjungos sienų. Prašome prieš perkant pasitikrinti savo šalie muitus ir mokesčius.